Onur market elektrikli araç şarj istasyonlarıyla alışverişin konforunu arttırıyor

Türkiye’nin önde gelen süpermarket zinciri Onur Market, alışveriş tecrübesini etraf dostu bir boyuta taşıyarak, Onlife Charge markası ile elektrikli araç şarj istasyonları kurma yolunda kıymetli bir adım attı.

Bu teşebbüs, Onur Market’in sürdürülebilirlik konusuna verdiği değeri ortaya koyuyor. Onur Market müşterilerine kaliteli bir hizmet sunarken tıpkı vakitte çevreyi müdafaayı ve gelecek kuşaklara daha yaşanılabilir bir dünya bırakmayı hedefliyor.

Onlife Charge İstasyonlarının kurulumunu İstanbul’daki mağazalarında başlayan Onur Market, önümüzdeki periyotlarda bu hizmeti Türkiye genelinde yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Aynı vakitte İtina Küme bünyesindeki tüm araç filosunu da elektrikli taşıtlara dönüştürmeyi planlıyor. Araç filosunun elektrikli araçlara çevrilmesi ile karbon ayak izini azaltmış ve etraf paklığına de katkı sağlamış olacak.

Bu gelişmeler doğrultusunda Onur Market de sürdürülebilir bir geleceğe yatırımlarıyla hem müşterilerinin alışveriş konforunu arttırıyor hem de sürdürülebilir bir hayat biçimini destekliyor.

Onur Market müşterileri, alışveriş yaparken birebir vakitte elektrikli araçlarını şarj ederek, vakitten da tasarruf edecekler. Husus hakkında bilgi veren Onur Market Yönetim Kurulu Lideri Cemal İhtimam, “Farklı ve yenilikçi hizmetlerle alışverişçilerimizin memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz. Yeni sunduğumuz hizmetle, elektrikli araç sahiplerine vakit kazandırırken, birebir vakitte etraf dostu bir ömür üslubunu da destekliyor.

Bu, hem müşterilerimiz hem de genel olarak etrafımız için kıymetli bir kazanımdır. Elektrikli araçların kullanımı dünya genelinde artmaktadır ve bu durum, sürdürülebilir bir geleceğe giden yolun açık bir göstergesidir.

Onur Market, her vakit değişimin bir modülü olmayı ve elektrikli araçların kullanımını teşvik etmeyi hedefliyor. Onur Market olarak sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yapan öncü bir şirketi olmaya, müşteri tecrübesini geliştiren hizmetler sunmaya ve topluma katkı sağlamaya devam edeceğiz” formunda konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir